DSC_5391

VAIKŲ TENISO TURNYRE „NEODENTA OPEN 2018“ IŠAIŠKĖJO NAUJIEJI TALENTAI

Pirmąjį rugsėjo savaitgalį Kauno „Ąžuolyno“ kortuose aidėjo įnirtingai mušinėjamų kamuoliukų garsai bei palaikymo šūksniai – čia vykusiame vaikų teniso turnyre „Neodenta Open 2018“ jaunieji sportininkai entuziastingai kovojo dėl pagrindinio prizo – „Neodenta“ taurės, kuri padėjo išsiaiškinti geriausiuosius jaunuosius tenisininkus.

Renginio metu vaikai turėjo galimybę ne tik varžytis ir tobulėti teniso aikštyne, bet ir prasmingai leisti laiką smagioje draugijoje. Turnyro mecenatas implantologijos ir estetinės odontologijos klinika „Neodenta“ pasirūpino, jog vaikų praleistas laikas teniso kortuose liktų nepamirštamas, tad turnyro šventės metu smagų bei įsimintiną laiką dalyviams garantavo linksmasis personažas bebriukas Vudis, įvairiausios staigmenos mažiesiems, o smaližiams – specialiai turnyrui „Neodenta Open 2018“ pagamintas tortas.

Keturias dienas trukusiame renginyje vaikai iš visos Lietuvos varžėsi skirtingose – 7, 10, 12, 14 metų – amžiaus kategorijose, o įnirtinguose bei daug jėgų pareikalavusiuose mačuose paaiškėjo kiekvienos iš jų čempionai.

gbgfgb

PIRMASIS TARPTAUTINIS U16 TENISO TURNYRAS “KAUNAS OPEN” BY NEODENTA

Rugpjūčio 3 – 10 dienomis Kauno Ąžuolyno sporto ir sveikatingumo centro aikštyne vyko tarptautinis teniso turnyras „Kaunas Open“ by NEODENTA.

Savaitę truksiančio Teniso akademijos „Neodenta“ organizuojamo turnyro metu jaunieji tenisininkai varžėsi iki 16 metų amžiaus kategorijoje. Šio turnyro metu savo jėgas išbandė net 100-as jaunųjų teniso entuziastų iš įvairių pasaulio šalių – Lenkija, Baltarusija, Rusija, Portugalija, Latvija, Danija, Vokietija, Estija, D. Britanija, Ukraina bei Norvegija.

Vaikai savo meistriškumą rodė teniso vienetų varžybose, kuriose buvo paskelbti geriausia tenisininkė ir geriausias tenisininkas, bei dvejetų varžybose, kuriose atskirai buvo apdovanotos geriausios merginų bei vaikinų poros.