DSC_5020

Vaikų teniso turnyras “Neodenta Open 2018”

Pirmąjį rugsėjo savaitgalį Kauno „Ąžuolyno“ kortuose aidėjo įnirtingai mušinėjamų kamuoliukų garsai bei palaikymo šūksniai – čia vykusiame vaikų teniso turnyre „Neodenta Open 2018“ jaunieji sportininkai entuziastingai kovojo dėl pagrindinio prizo – „Neodenta“ taurės, kuri padėjo išsiaiškinti geriausiuosius jaunuosius tenisininkus.

Renginio metu vaikai turėjo galimybę ne tik varžytis ir tobulėti teniso aikštyne, bet ir prasmingai leisti laiką smagioje draugijoje. Turnyro mecenatas implantologijos ir estetinės odontologijos klinika „Neodenta“ pasirūpino, jog vaikų praleistas laikas teniso kortuose liktų nepamirštamas, tad turnyro šventės metu smagų bei įsimintiną laiką dalyviams garantavo linksmasis personažas bebriukas Vudis, įvairiausios staigmenos mažiesiems, o smaližiams – specialiai turnyrui „Neodenta Open 2018“ pagamintas tortas.

Keturias dienas trukusiame renginyje vaikai iš visos Lietuvos varžėsi skirtingose – 7, 10, 12, 14 metų – amžiaus kategorijose, o įnirtinguose bei daug jėgų pareikalavusiuose mačuose paaiškėjo kiekvienos iš jų čempionai.

Jauniausiųjų tenisininkų berniukų varžybose triumfavo Gabrielius Dulinskas. Jis finale nugalėjo Dominyką Morkūną. Mergaičių varžybose nugalėtoja tapo Adrija Kriščiūnaitė, finale įveikusi Patriciją Žilinskaitę.

Šiek tiek vyresnių tenisininkų finale susitiko Nojus Poška ir Ugnius Remeikis, pastarasis priešininką įveikė rezultatu 4:1, 4:1. To paties amžiaus grupėje mergaičių finaliniame mače dėl 1 vietos varžėsi Greta Kilimavičiūtė ir Ugnė Opulskytė, kuri po daug pastangų pareikalavusios kovos pralaimėjo savo oponentei rezultatu 4:0, 4:2.

Dar vyresnių iki 12 m. ir jaunesnių tenisininkių finalinėse kovose, mergaičių vienetų ir dvejetų varžybų finaluose, susitiko tenisininkės, kurios bendroje tokio amžiaus šalies tenisininkų reitingų lentelėje yra geriausiųjų trisdešimtuke. Vienetų varžybose 8 vietą šalies reitinge užimanti Gustė Šukytė po dramatiškos kovos pralaimėjo Danielai Puišei, užimančiai 27 vietą reitinge, rezultatu 6:3, 6:2. Žiūrovų dėmesio susilaukė ir dvejetų finalas, kuriame Gustė Šukytė bei Viltė Daukantaitė laimėjo du setus iš eilės ir išplėšė sunkią pergalę prieš savo oponentes Viltę Vaitkevičiūtę ir Sandrą Eglinskaitę, rezultatu 6:1, 6:1.

Vaikinų, iki 12 m. ir jaunesnių,vienetų varžybų finale rezultatu 6:1, 6:2 triumfavo aukščiausią reitingų vietą Lietuvoje užimantis Julius Aleksandrovas, nugalėjęs septintą vietą Lietuvos reitingų lentelėje užimantį Joną Skierus, o dvejetų varžybose – Julius Aleksandrovas ir Žilvinas Mickus laimėjo prieš Emilį Jaškūną ir Adomą Česą bei buvo pripažinti geriausia dvejetų pora.

Vyriausiųjų šio turnyro dalyvių amžiaus kategorijoje po įtemptų mačų išsiaiškintas ir vaikinų vienetų laimėtojas, kuriuo tapo Edas Butvilas, finale rezultatu 6:2, 6:1 įveikęs trečią šalies raketę Taurą Mickų. Merginų vienetų finale pergalės laurus iškovojo Smiltė Bakytė, kuri pagal reitingų lentelę savo amžiaus kategorijoje yra ketvirtoji Lietuvoje, bei nurungė devintą vietą šalies reitinge užimančią Liepą Mockutę. Merginų dvejetų finale po ilgai trukusios dvikovos pergale džiaugėsi Gabrielė Strolytė su partnere Liepa Mockute, rezultatu 3:6, 7:5, 12:10 įveikusios Smiltę Bakytę ir Mildą Lekšaitę. Vaikinų dvejetų varžybose nugalėtojais tapo Edas Butvilas ir Osvaldas Berkertas laimėję abu setus prieš Kasparą Pošką ir Beną Uldukį, rezultatu 6:0, 6:1.

Sužinoti daugiau
vyru ir moteru teniso turnyro foto 1

Tarptautinis teniso turnyras „Kaunas Open“ by Neodenta 2018

Rugpjūčio 3 – 12 dienomis, Kauno „Ąžuolyno“ kortuose vyks išskirtinis ir vienintelis tarptautinio lygio teniso turnyras!
Daugiau nei savaitę vyksiantis pasaulinio lygio renginys sukvietė jaunųjų teniso entuziastų ne tik iš Lietuvos bet ir iš Pabaltijo, Baltarusijos, Rusijos, Lenkijos, Portugalijos, Danijos, Vokietijos, D. Britanijos, Ukrainos ir Norvegijos. Tenisininkai varžysis keliose amžiaus kategorijose – 14 ir 16 metų. Renginio organizatoriai ir partneriai tikisi vaikams dovanoti ne tik puikią progą fizinėms jėgoms išbandyti, bet ir teigiamų emocijų kupiną turnyrą!
Detalesnę informaciją rasite: www.neodentatennis.lt
Sužinoti daugiau
1409129806

Reitinginis vaikų teniso turnyras 2017

Kaune savaitgalį buvo surengtas didžiulis daugiau nei 100 vaikų suvienijęs teniso turnyras „NEODENTA taurei laimėti“. Tenisininkai iš visos Lietuvos ir įvairiausių teniso mokyklų kovojo aštuoniuose skirtingose amžiaus grupėse. Specialiu norinčiųjų prašymu surengėme varžybas ir mažiesiems teniso entuziastams – septynmečiams!
Nuo ketvirtadienio iki pat sekmadienio vykusiame turnyre vaikai turėjo galimybę ne tik tobulėti teniso aikštėje, bet ir leisti laisvą laiką smagioje draugijoje. NEODENTA surengė vaikams boulingo varžybas, važiavimus kartingais bei kitas pramogas.
Sužinoti daugiau
DSC_5391

“Neodenta Vaikų teniso turnyras 2016”

Savaitgalį Ąžuolyno parke veikiančiuose teniso kortuose vyko reitinginis vaikų teniso turnyras NEODENTA taurei laimėti.
Turnyre varžėsi 10-16 metų vaikai iš visos Lietuvos, kuriems blogas oras nuotaikos nė kiek negadino.
Daugiau nei aštuoniasdešimčiai turnyro dalyvių klinika NEODENTA surengė ne tik varžybas, bet ir įspūdžių kupiną šventę – vaikai galėjo dalyvauti įvairiose pramoginėse veiklose, apžiūrėti naujausius teniso rakečių modelius, dalyvauti estafetėse bei žaidimuose.
Geros nuotaikos ir gražių akimirkų kupinu savaitgaliu dalinamės ir su Jumis!

Sužinoti daugiau
ggggefe

“Neodenta Taurė 2015 “

Gegužės 13 -15 dienomis Ąžuolyno parke veikiančiuose teniso kortuose vyko reitinginis vaikų teniso turnyras NEODENTA taurei laimėti.
Turnyre varžėsi 10-16 metų vaikai iš visos Lietuvos, kuriems blogas oras nuotaikos nė kiek negadino.
Daugiau nei septyniasdešimčiai turnyro dalyvių klinika NEODENTA surengė ne tik varžybas, bet ir įspūdžių kupiną šventę – vaikai galėjo dalyvauti įvairiose pramoginėse veiklose, apžiūrėti naujausius teniso rakečių modelius, dalyvauti estafetėse bei žaidimuose.
Geros nuotaikos ir gražių akimirkų kupinu savaitgaliu dalinamės ir su Jumis!

Sužinoti daugiau
3837083_orig

“Neodenta Open 2014” – vyrų ir moterų vienetų pramoginis teniso turnyras

2014 rugsėjo 20 dieną Kauno sporto ir sveikatingumo centro „Ąžuolyno“ teniso kortus sudrebino jau 7 metus organizuojamas teniso turnyras „Neodenta OPEN 2014“.
Turnyras sulaukė neįtikėtino susidomėjimo, dėl nugalėtojo titulo varžėsi 30 moterų ir 37 vyrai. Žaidėjai buvo skirstomi į keturias grupes.
Profesionalus Lietuvos teniso treneris Arūnas Rozga visą varžybų laiką sąžiningai stebėjo dalyvių kovas daugiau nei dešimt valandų. Nuožmiausios kovos užvirė tarp pajėgiausių tenisininkų. Susumavus rezultatus, po įtemptų kovų paaiškėjo geriausieji.
Sveikiname vyrų ir moterų vienetų turnyro nugalėtojus!!
I vieta – Edvinas Pranciulis ir Laurynas Zaveckis
I vieta – Ligita Mačinskienė ir Aušra Kepenė
„Neodenta OPEN 2014“ turnyro nugalėtojams įteiktos įspūdingos taurės, „Neodentos“ fiminės dovanos ir gausybė puikių prizų: savaitgaliai apartamentuose Nidoje ir Anupriškėse, naujutėlaitis „Volvo“ automobilis savaitgaliui su pilnu baku degalų, kvietimai apsilankyti teniso kortuose ir išbandyti savo jėgas “Padel” žaidime, prabangios Spa ir grožio salonų procedūros, kvietimai į nuotykių parką, dienraščio „Kauno diena“ prenumeratos ir daugybę kitų šaunių dovanų.
Pasibaigus varžyboms, klinikos vadovai pasidžiaugė dalyvių gausa, įdomiomis ir atkakliomis dvikovomis.

Sužinoti daugiau
1876813_orig

“Neodentos taurė 2013”

Gegužės 10-25 dienomis Kauno sporto ir sveikatingumo centro „Ąžuolynas“ teniso aikštyne susirungė jaunieji lauko teniso žaidėjai – jie varžėsi turnyre vaikams „Neodentos taurė.
Turnyre dalyvavo 10–18 metų amžiaus vaikai iš visos Lietuvos. Šiemet visi jaunieji sportininkai buvo apdovanoti nuostabiais “Neodentos” prizais.
Vaikų lauko teniso turnyrą „Neodentos taurė“ organizavo teniso treneris Gvidas Sabeckis.

Sužinoti daugiau